Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fizika
Rūšiuoti pagal
 • Boilio ir Marioto dėsnio tikrinimas (3)

  Darbo tikslas: Išmokti matuoti dujų slegį, tūrį rasti ryšį tarp šių dydžių. Darbo priemonės. Matavimų ir skaičiavimų rezultatai. Slėgio priklausomybės nuo tūrio grafikas. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-11-24
 • Branduolinė energetika (2)

  Įvadas. Radioaktyvumas. Pagrindinės radioaktyvaus spinduliavimo rūšys. Branduoline reakcija. Branduolinis ginklas. Branduolinė energija. Ignalinos atominė elektrinė. Ignalinos atominės elektrinės apšvitos rodikliai 2004 m. Branduolinė energetika Lietuvoje. Lietuvos gyventojai branduolinę energetiką vertina palankiau nei kiti europiečiai. Branduolinės energetikos perspektyva. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Fizika, referatas(14 puslapių)
  2007-04-25
 • Branduolinė energetika Lietuvoje

  Ignalinos atominė elektrinė. AE svarbiausia dalis – reaktorius. Svarbiausi reaktoriaus RBMK-1500 techniniai duomenys. Pagrindinė šiluminė schema. Reaktorius ir priverstinės cirkuliacijos kontūro pagrindiniai įrengimai. Turbinos - generatoriai. Elektrinės kontrolės ir valdymo sistema. Reaktoriaus technologinės kontrolės sistemos pagrindines funkcijos. AE skleidžiama radiacija. Apsaugą nuo radiacijos užtikrina ir ją kontroliuoja. Branduolinės energijos pozicija Lietuvoje. Ar gali Ignalinos AE įvykti tokia avarija kaip Černobylyje? Ar Ignalinos AE energetiniai blokai turi apsauginį kiautą (kontainmentą)? Kokia yra avarijų tikimybė ir galimos jų pasekmės?
  Fizika, referatas(17 puslapių)
  2005-12-09
 • Branduolinių procesų statistinių skirstinių tyrimas

  Darbo užduotis: Ištirti binominį, Puasono ir Gauso. pasiskirstymus. Teorinė dalis. Aparatūra. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-04-01
 • Branduolio fizikos pagrindai

  PowerPoint pristatymas. Atomo ir jo branduolio sandara. Atomo ir jo branduolio sandara (5). Radioaktyvumas. Radioaktyviojo skilimo tipai. Radioaktyviojo skilimo tipai (3). Alfa, beta dalelės ir gama spinduliai elektriniame lauke. Santykinis dalelių ir spindulių įsiskverbimas į medžiagas. Radioaktyvaus skilimo dėsnis. Radioaktyvaus skilimo dėsnis (3). Aktyvumas. Aktyvumas (2). Radioaktyvumo taikymas medicinoje. Radioaktyvumo taikymas medicinoje (2). Tiesiaeigio gama skenerio schema.
  Fizika, pristatymas(21 skaidrė)
  2011-03-18
 • Briusterio kampas

  Laboratorinis darbas: remiantis vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-07-07
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas

  Darbo tikslas: Eksperimentiškai patikrinti Maliu dėsnį, nustatyti Briusterio kampą. Darbo tikslas. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga. Rezultatai.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2005-11-08
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (10)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Darbo rezultatai. Maliu dėsnio tikrinimas. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-09-25
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (11)

  Darbo tikslas: Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra. Skaičiavimai ir darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-01-03
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (12)

  Darbo tikslas. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais ir grafikais.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-01-05
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (16)

  Darbo tikslas: Eeksperimentiškai patikrinti Maliu dėsnį ir nustatyti Briusterio kampą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-12-04
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (2)

  Darbo tikslas: Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-12-28
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (3)

  Darbo užduotis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-03-29
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (4)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Grafikas. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-09-30
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (5)

  Darbo tikslas. Eksperimentiškai patikrinti Maliu dėsnį, nustatyti Briusterio kampą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga. Rezultatai.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-12-15
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (6)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-12
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (7)

  Darbo tikslas. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Darbo metodika. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-01
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (8)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-04-14
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (9)

  Darbo tikslas. Eksperimentiškai patikrinti Maliu dėsnį, nustatyti Briusterio kampą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga. Rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-09-21
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio tikrinimas

  Darbo tikslas: Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Darbo metodika. Rezultatai. Išvados. Grafikai.
  Fizika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2008-01-03
Puslapyje rodyti po