Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fizika>Fizikos laboratoriniai darbai

Fizikos laboratoriniai darbai (395 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Išorinio fotoefekto dėsnių tyrimas (7)

  Darbo užduotis. Ištirti vakuuminio fotoelemento voltamperinę ir šviesinę charakteristikas Išmoktini klausimai. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-11-09
 • Išorinio fotoefekto dėsnių tyrimas (8)

  Darbo užduotis: Ištirti vakuuminio fotoelemento voltamperinę ir šviesinę charakteristikas. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-09-23
 • Išorinio fotoefekto dėsnių tyrimas (9)

  Darbo tikslas: Ištirti vakuuminio fotoelemento voltamperinę ir šviesinę charakteristikas. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-10-12
 • Įtampos rezonanso tyrimas

  Laboratorinis darbas Nr. 12. Aparatūra: kondensatorių baterija, induktyvioji ritė, reostatas, ampermetras, kintamosios įtampos šaltinis, trys voltmetrai. Užduotis. Teorinė dalis. Darbo eiga. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-01-04
 • Įvairių dirvožemių albedo matavimas užtvariniu fotoelementu (2)

  Darbo tikslas: ištirti įvairių dirvožemių albedą. Teorija. Formulės. Užtvarinis fotoelementas. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2012-05-07
 • Įvairių metodų oro drėgnumui matuoti palyginimas

  Darbo tikslas: susipažinti su higrografu ir išmokti apdoroti higrogramas. Teorija. Darbo piešinys. Formulė. Darbo rezultatai. Išvada.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-11-12
 • Jungo modulio nustatymas

  Darbo tikslas. Susipažinti su kietojo kūno tampriosiomis deformacijomis, tamprumo moduliais ir jų matavimo būdais. Teorinė dalis. Darbo eiga. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2006-10-04
 • Kietojo kūno temperatūrinio ilgėjimo koeficiento nustatymas

  Darbo užduotis. Susipažinti su kūnų šiluminio plėtimosi dėsningumais, nustatyti metalinio vamzdelio vidutinį ilgėjimo koeficientą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-10-01
 • Kietojo kūno temperatūrinio ilgėjimo koeficiento nustatymas (2)

  Darbo užduotis. Susipažinti su kūnų šiluminio plėtimosi dėsningumais, nustatyti metalinio vamzdelio vidutinį ilgėjimo koeficientą. Teorinė dalis. Aparatūros aprašymas. Darbo eiga ir rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-05-26
 • Kietųjų kūnų Jungo modulio nustatymas

  Darbo užduotis. Tempiant plieninę vielą, nustatyti Jungo modulį. Teorinė dalis. Darbo metodas. Rezultatai.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-10-24
 • Kietųjų kūnų linijinio plėtimosi koeficiento nustatymas

  Klausimai: Kodėl kūnas šildomas plečiasi? Koks dydis apibūdina kietųjų kūnų šiluminį plėtimąsi? Kokia formule išreiškiamas linijinio plėtimosi koeficientas? Kokia jo fizikinė prasmė? Kokia kietojo kūno struktūra? Ar linijinio plėtimosi koeficientas priklauso nuo vamzdžio storio? Atsakymai. Uždavinys: Laboratoriniams darbams naudojamo žalvarinio vamzdelio ilgis 200 C temperatūroje lygus 1m. Praleidus pro šį vamzdelį 1000 C temperatūros garus, jis pailgėja 16mm. Apskaičiuokite linijinio plėtimosi koeficientą. Sprendimas. Darbo tikslas: Išmokti nustatyti linijinio plėtimosi koeficientą, įsitikinti, kad įvairūs metalai šildomi plečiasi nevienodai. Darbo priemonės. Darbo eiga. Išvada.
  Fizika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-11-16
 • Kietųjų kūnų linijinio plėtimosi koeficiento nustatymas (2)

  Laboratorinis darbas nr. 2. Tikslas: Nustatyti plieninio ir žalvarinio vamzdžių linijinius koeficientus. Klausimai. Uždavinys. Rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2010-01-22
 • Kietųju kūnų molinės šilumos nustatymas

  Laboratorinis darbas nr. 9. Darbo tikslas: nustatyti dėstytojo nurodytų metalų savitąsias ir molines šilumas, įvertinti eksperimento paklaidas, palyginti eksperimentines molinių šilumų vertes su teorinėmis ir pateiktomis žinynuose. Darbo priemonės. Darbe naudojamos formulės. Matavimų ir skaičiavimų rezultatai. Išvada.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-10-22
 • Kintamos įtampos matavimas

  Darbo tikslas: Įsisavinti kintamos įtampos matavimo principus. Išmokti matuoti ir nustatyti sinusinės ir nesinusinės formos įtampų parametrus įvairių tipų voltmetrais. Susipažinti su įvairių tipų voltmetrų veikimo principu. Darbo eiga. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-12-09
 • Kiuri temperatūros nustatymas

  Darbo užduotis (tikslas): susipažinti su magnetikų ir feromagnetikų teorijos pagrindais ir nustatyti Kiuri temperatūrą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2012-05-07
 • Kokybinė spektrinė analizė (10)

  Laboratorinis darbas Nr. 5. Darbo užduotis: Sugraduoti monochromatorių ir atlikti nežinomos medžiagos kokybinę spektrinę analizę. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-09-22
 • Kokybinė spektrinė analizė (12)

  Fizikos laboratorinis darbas. Darbo užduotis. Sugraduoti monochromatorių ir atlikti nežinomos medžiagos kokybinę spektrinę analizę. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-10-05
 • Kokybinė spektrinė analizė (6)

  Darbo tikslas. Sugraduoti monochromatorių ir atlikti nežinomos medžiagos kokybinę spektrinę analizę. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-04-05
 • Kompiuterio monitoriaus ekrano šviesinių ir spalvinių charakteristikų tyrimas

  Tikslas: Išmatuoti kompiuterio monitoriaus ekrano šviesines charakteristikas ir nustatyti spalvų koordinates. Atlikti matavimų rezultatų analizę. Priemonės: LumaColor™ II J18 fotoelektrinis kolorimetras ir J1810 jutiklis, universalu personalinis kompiuteris ir monitorius. Darbo rezultatai. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2008-04-30
 • Kompresoriaus darbo tyrimas

  Darbo užduotis: Nustatyti kompresoriaus pagrindinius darbo parametrus, suspaudžiant kompresoriumi orą, kai baliono ventilis uždarytas ir kai atidarytas. Darbo tikslas: Susipažinti su stūmoklinio kompresoriaus veikimo principu, nustatyti pagrindinius jo parametrus ir charakteristikas.
  Fizika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2005-10-26
Puslapyje rodyti po